הכנס השנתי של החברה לרפואת הנקה , 29/5/19 בת"א

שלום רב!

לכל הרופאים יש תפקיד וכוח ייחודי בעידוד הנקה ומניעת הפסקת הנקה בטרם עת.

אנו הרופאים פוגשים את הנשים ותינוקן בשלבים שונים בחייהם, מנהלים את הטיפול בהם בבריאות ובחולי, ומכאן ההזדמנות והיכולת לציידן בידע אמין על מנת לאפשר בחירה מדעת, לעודד ולתמוך בהנקה באמצעות טיפול מיטיבי באם ותינוקה, וברוב המקרים מציאת חלופה טיפולית המאפשרת המשך הנקה גם במצבים מורכבים. אנו הרופאים שעוברים הכשרות אינסוף במורכבות הטיפול באם, תינוקה, משפחותיהן ולומדים להכיר את מטופלינו לאורך חייהם בעלי כוח השפעה רב והזדמנויות רבות לתרום מבחינה בריאותית וכלכלית ברמת הפרט והציבור.

אי לכך התאגדנו במרץ 2018 רופאים מהתמחויות שונות בהקמת החברה לרפואת הנקה במטרה משותפת לקדם את ההנקה, התמיכה במניקה והיונק ושיפור הטיפול הרפואי בהם.

השנה שחלפה הביאה עמה עשייה ענפה שכללה:

  • כנס הקמה של החברה במאי 2018 בו נוכחו מעל 100 רופאים ורופאות מתחומים שונים, בינהם: רפואת ילדים, רפואת משפחה, רפואת נשים, רדיולוגיה, פסיכיאטריה ועוד.
  • הצגה בכנסים אקדמיים בארץ ובחו"ל.
  • הרצאות במגוון פורומים מקצועיים- מחלקות בקהילה, בבתי חולים, השתלמויות מומחים, קורסי דיפלומה למתמחים ברחבי הארץ.
  • קבלת מענק מחקר ראשון ויציאה לדרך של מחקרים נוספים.
  • השקת קורס הכשרה לכל רופא המטפל באישה ההרה והמניקה, קורס הכשרה שלב א'-ארגז הכלים הבסיסי בהנקה. קורסים אלו התקיימו במהלך השנה האחרונה בקהילה כמו גם בבתי החולים ומתקיימים בתל אביב באפריל, יוני וספטמבר 2019 https://breastfeedingcourse.ima-events.co.il/.

אנו קוראים לכל רופא המעוניין להצטרף לשורותינו בקידום הטיפול באישה ההרה, המניקה והיונק לשריין את תאריך הכנס ה-2 של החברה ב- 29.05.19 בתל אביב.

הרישום לכנס באמצעות הקישור – https://breastfeeding2019.ima-events.co.il

breastfeedingplan

פורסם בקטגוריה ארכיון - Archive , מאת מערכת החברה הישראלית לרפואת ילדים.